#CRMD – Maj 2017

5

Kochane Kurczaczki, co to był za maj! Chociaż z początku przywitał nas chłodno to w końcu ugościł nas słońcem i pierwszymi truskawkami! Nie tylko on dbał o nasze dobre samopoczucie. Wy również daliście z siebie wszystko <3 Zapraszam na kolejne CraftMonday!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Pokazaliście jak wiele talentu i nieskończonej kreatywności macie w sobie. Poziom był bardzo wyrównany i każda nadesłana praca była naprawdę dobra. Oto 30 najlepszych z nich :) Jak zwykle zachęcam do obserwowania wszystkich wyróżnionych i przekazywania im wiele miłości i serduszek.

Pamiętajcie, że my bawimy się dalej i już w najbliższy poniedziałek przeganiamy burzowe chmury, które się nad nami zbierają po weekendzie ;) 

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

5 komentarzy

  1. Pingback: Wiosna 2017 (rzędy 6-10) – Neiti Novelties