#CRMD – Maj 2016

1

Czerwcowe upały uderzyły mi do głowy do tego stopnia, że prawie zapomniałam o podsumowaniu CRMD! Na szczęście Przedmąż na swoją głowę na karku i mi o tym przypomniał :)

Co to jest #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

30 prac, które wybrałam są naprawdę piękne, ale tak naprawdę każda ze zgłoszonych rzeczy miała swój urok i wdzięk :) Zachęcam Was wszystkich do obserwowania i lajkowania się nawzajem, bo tworzycie porządny kawał pięknego Rękodzieła! Pamiętajcie, że CraftMonday trwa dalej i już w najbliższy poniedziałek będzie kolejna okazja, aby wziąć w nim udział :)

Uwaga! Wprowadziłam do podsumowań jedno udogodnienie. Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

1 komentarz