#CRMD – Maj 2015

0

Ach co to był za maj! Akcja CrafMonday coraz bardziej Wam się podoba, bo z poniedziałku na poniedziałek pojawia się coraz więcej prac z hashtagiem #CRMD, a na mojej skrzynce mailowej powoli kończy się miejsce. Bardzo się cieszę, że bierzecie udział w zabawie i motywuje Was ona do systematycznego Tworzenia i dzielenia się wynikami swojej pracy ze światem. Zaczynam mieć już poważne problemy z wyborem finałowych zdjęć do miesięcznego zestawienia, bo pojawia się mnóstwo świetnych prac, a ja mam zagwozdkę jak umieścić je wszystkie żeby nie wyszła z tego lista kilkuset prac.

Ci, którzy się nie znaleźli w zestawieniu niech absolutnie się nie zniechęcają, bo CraftMonday trwa nadal, więc jeżeli w Waszej twórczości widać pasję, miłość i zaangażowanie to na pewno w końcu się tu znajdziecie. A dla tych, którzy dopiero zamierzają wziąć udział w zabawie małe przypomnienie czym jest #CRMD:

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama lub mojego maila swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD
Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

A oto 21 prac, które zachwyciły mnie w maju (kolejność przypadkowa). Pamiętajcie żeby obserwować poczynania tych Twórców, przekazać im dużo miłości i samemu spróbować swych sił :) Robótki i aparaty w dłoń!

Qrkoko.pl - #CRMD – Maj 2015Qrkoko.pl - #CRMD – Maj 2015

 

Qrkoko.pl

Polub mnie na Facebooku
I nie przegap nowych wpisów

.