#CRMD – Luty 2017

3

Luty oficjalnie przestaje być miesiącem miłości, bo ogłaszam go miesiącem kreatywności! Chyba wiele z Was wciąż mocno trzyma się postanowień noworocznych, bo jak zwykle poziom prac był bardzo wysoki! Oto przed Wami podsumowanie lutowego CraftMonday!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Było biżuteryjnie, było dziergająco, było pięknie! Prace są cudowne i cieszę się, że wiele z Was podejmuje się eksperymentowania ze swoimi technikami i wypuszcza się na nowe, kreatywne oceany ;)

Pamiętajcie, że bawimy się dalej i już w najbliższy poniedziałek możecie wziąć udział w kolejnej edycji akcji #CRMD!

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

3 komentarze

  1. Agnieszka D on

    jakie to wszystko piękne! <3 podziwiam Was Rękodzielnicy! Szacun!

  2. Dorota Dąbek on

    Większość podziwiam, kilku (laureatom) zazdroszczę a wszystkim serdecznie i szczerze GRATULUJĘ!