#CRMD – Luty 2016

2

Nie wiem jak Wam, ale mi luty śmignął jak szalony i przyniósł ze sobą masę pozytywnych zmian :) Jednak to co zostało niezmienne i stale mnie zachwyca to Wasze zdolności! Trzydziestka zestawienia CraftMonday z lutego jest piękna i pełno w niej rękodzielniczych perełek. Pamiętajcie, że akcja trwa dalej i za miesiąc kolejne podsumowanie, więc możecie dalej dołączać.

Co to jest #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Jak dobrze wiecie z miesiąca na miesiąc jest mi coraz ciężej wybierać, bo poziom prac rośnie, a rozpiętość technik robi się coraz bardziej różnorodna. Z tej całej ilości wyjątkowych zdjęć wyłonienie 30 to nie lada wyczyn. Dla mnie wszyscy jesteście uzdolnieni i bardzo się cieszę, że chcecie ze mną odganiać poniedziałkową chandrę :)

Uwaga! Wprowadziłam do podsumowań jedno udogodnienie. Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.

 

⮮Zostań ze mną na dłużej!⮯

2 komentarze

  1. Katrin Nievergelt on

    Nr 4 – ciekawa konstrukcja, chętnie zobaczyłabym więcej zdjęć tej pracy i co za tym stoi :) Z początku zastanawiałam się co to jest i do czego służy (nie bić!)