#CRMD – Lipiec 2017

0

Lipiec był intensywny nie tylko ze względu na różnorodną i wyczerpującą pogodę, ale też dzięki Waszym nadesłanym pracom! Było ich całe zatrzęsienie, a wszystkie z nich były śliczne. Nie macie litości dla swojej Kurki, która musiała wybrać tylko finałową 30.

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Standardowo już poziom był bardzo wysoki i wiele prac się nie dostało tylko ze względu na brak miejsca. Dlatego tym bardziej zachęcam do podziwiania tych, którzy się tu znaleźli ;)

Oglądajcie prace, przesyłajcie dużo miłości ich autorom, no i same bierzcie udział w kolejnym CraftMonday. Widzimy się za tydzień! ;)

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

.