#CRMD – Lipiec 2016

5

Połowa wakacji już za nami i pewnie robiłoby to na mnie większe wrażenie, gdybym dalej się uczyła. Niestety wiek mnie już posunął  i te czasy nie wrócą. Jednak wiem, że wielu z Was wciąż ze strachem spogląda w kalendarz na zbliżający się wrzesień. Dlatego na osłodę i ochłodę tych ostatnich upalnych dni mam dla Was podsumowanie lipcowego CraftMonday!

Co to jest #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Nie zaskoczę Was mówiąc, że ponownie pobiliście sami siebie! Tyle pięknych prac zdecydowanie przywołuje uśmiech na mojej twarzy i skutecznie rozwiewa deszczowe chmury. Finałowa 30 zasługuje na Wasze serduszka, lajki i obserwacje. Zresztą sami zobaczcie te piękne wakacyjne prace!

Uwaga! Wprowadziłam do podsumowań jedno udogodnienie. Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

5 komentarzy