#CRMD – Lipiec 2015

0

Kapryśny pod względem pogody lipiec już się zakończył, więc przyszła pora na podsumowanie akcji #CRMD! Na sam początek małe przypomnienie na czym polega zabawa:

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama lub mojego maila swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD
Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

W minionym miesiącu w każdy poniedziałek utwierdzaliście mnie w przekonaniu, że nie brakuje w naszej branży uzdolnionych rąk :) Cieszę się, że akcja motywuje Was do systematycznego Tworzenia :) Jak zwykle miałam spory problem z wyłonieniem tych najlepszych prac, ale jakoś dałam radę ;) Oto i one! Kolejność jak zwykle przypadkowa:

Qrkoko.pl - #CRMD - Lipiec 2015Qrkoko.pl - Qrkoko.pl - #CRMD - Lipiec 2015

Gratuluję finałowej 28-ce oraz wszystkim, którzy wzięli udział! Jesteście naprawdę niesamowici i nie przestawajcie tacy być :D Przekażcie sobie wzajemnie dużo miłości oraz inspirujcie się nawzajem. Do zobaczenia za miesiąc! :)


.