#CRMD – Kwiecień 2017

1

Maj nie rozpieszcza nas pogodą, ale za to Wy rozpieściliście mnie w kwietniu swoimi pięknymi pracami! To już tradycja, że CraftMonday zachwyca różnorodnością prac i bardzo wysokim poziomem. Jesteście śmietanką Rękodzieła z pyszną wisienką na szczycie <3

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Zachwyćcie się ze mną kwietniową trzydziestką Rękodzielników i pamiętajcie, żeby do nich zajrzeć oraz zasypać ich miłością <3 To prawdziwie uzdolnieni artyści, wybrani spośród ponad 600 nadesłanych prac!

Pamiętajcie, że bawimy się dalej i już w najbliższy poniedziałek możecie wziąć udział w kolejnej edycji akcji #CRMD!

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

1 komentarz