#CRMD – Kwiecień 2016

1

Kapryśny kwiecień mamy już za sobą. Był prawie tak niezdecydowany jak ja, kiedy mam wybrać nową robótkę do zaczęcia. Na szczęście obojętnie czy zalewały Was promienie słoneczne czy zasypywał śnieg – zawsze w poniedziałek dopisywała Wam pogoda ducha i CraftMonday rozgrzewał moje rękodzielnicze serce.

Co to jest #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Jak zwykle wybranie 30 najlepszych prac graniczyło z cudem. Starałam się wybierać różnorodne prace żeby było ciekawiej ;) To co cieszy mnie najbardziej oprócz frekwencji to fakt, że same chętnie komentujecie i podziwiacie się nawzajem, sprawiając, że #CRMD stało się czymś więcej niż tylko poniedziałkową rozrywką. Dzięki Wam początek tygodnia nie jest już taki straszny :)

Uwaga! Wprowadziłam do podsumowań jedno udogodnienie. Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

1 komentarz