#CRMD – Grudzień 2016

0

Grudzień za nami, tak samo jak pożegnanie starego roku. Na szczęście Wasza wena nie przeminęła, więc nowy rok witamy z hukiem! Oto ostatnie podsumowanie CraftMonday z 2016 roku!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Pod koniec przejęliście cały rynek prezentowy, prezentując naprawdę przepiękne prace! Wybranie 30. jest z miesiąca na miesiąc coraz trudniejsze, zwłaszcza, że lada dzień dobijemy do tysiąca zgłoszeń przy jednej edycji! No ja w szoku ;) Pamiętajcie aby przekazać wszystkim Kurczakom wiele miłości! Akcja #CRMD trwa nadal i już wiem, że w 2017 Wasza kreatywność rozwinie się jeszcze bardziej <3 Widzimy się w kolejny poniedziałek!

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

.