#CRMD – Czerwiec 2017

1

Czerwiec nie zaszczycił nas upałami, bo upodobał sobie ulewy i nie było za pięknie. Na szczęście Wy zalałyście mnie ślicznymi pracami nadesłanymi na #CRMD. Było w czym wybierać ;) Zapraszam na kolejne CraftMonday!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Poziom był bardzo wyrównany i wiele prac szło łeb w łeb. Wybrać nie było łatwo, ale w końcu udało mi się wyłonić finałową 30. Podziwiajcie prace, przesyłajcie dużo miłości ich autorom, no i same bierzcie udział w kolejnym CraftMonday. Widzimy się za tydzień! ;)

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

1 komentarz