#CRMD – Czerwiec 2016

4

Wakacyjne szaleństwo opanowało Was w czerwcu! Tak wielkiej różnorodności i ogromnie wysokiego poziomu wykonania nie mogłam sobie wyśnić nawet w najpiękniejszych snach! Moje Kurczaczki są takie zdolne <3 Pamiętajcie, że CraftMonday trwa nadal i wciąż możecie zgłaszać swoje prace! :)

Co to jest #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

30 prac, które znalazły się w tym zestawieniu jest naprawdę wspaniałych! Z każdym miesiącem jest mi coraz trudniej wybrać te najlepsze, dlatego zachęcam Was do przejrzenia wszystkich zgłoszonych prac :) Gratuluję czerwcowym Kurczakom i zachęcam Was do dalszej zabawy już w następny poniedziałek!

Uwaga! Wprowadziłam do podsumowań jedno udogodnienie. Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

4 komentarze

  1. ania121971 on

    Wspaniałe prace!Dziękuje za wyróżnienie :) chyba udało mi się rozwiązać problem z dodawaniem komentarzy :) Pozdrawiam :)