#CRMD – Czerwiec 2015

0

Lipiec już się zaczął, więc udało mi się wytopić trochę czasu i zrobić dla Was podsumowanie czerwcowego #CRMD!
Prac było naprawdę dużo. Na moim Snapchacie (@qrkoko) oraz Instagramie (http://instagram.com/qrkoko) mogliście zobaczyć część z nich już po drugim przesianiu! Cieszę się, że tak chętnie dołączacie się akcji :) Z miesiąca na miesiąc jest mi coraz ciężej wybierać ;)

Jednak w pocie czoła (dosłownie, za oknem mam ponad 30 stopni) wybrałam finałową 25. Polecam obserwować ich wszystkich na Instagramach i Facebookach oraz oczywiście brać udział w kolejnych kreatywnych poniedziałkach :)

Ci, którzy się nie znaleźli w zestawieniu niech absolutnie się nie zniechęcają, bo CraftMonday trwa nadal, więc jeżeli w Waszej twórczości widać pasję, miłość i zaangażowanie to na pewno w końcu się tu znajdziecie. A dla tych, którzy dopiero zamierzają wziąć udział w zabawie małe przypomnienie czym jest #CRMD:

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama lub mojego maila swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD
Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

A oto finałowa 25 czerwcowego podsumowania (kolejność przypadkowa):

Qrkoko.pl - #CRMD - Czerwiec 2015

Qrkoko.pl

Polub mnie na Facebooku
I nie przegap nowych wpisów

.