CraftMonday #5

18

Qrkoko.pl - CraftMonday

Panowie! Bierzcie sobie za dziewczyny, żony i kochanki kobiety, które mają talent w palcach. Opłaci się Wam to na każdej przestrzeni życiowej.

Guzik Wam przyszyją, koszulę zacerują, a kiedy Wasz piwny mięsień będzie już za duży – wymienią gumkę w dresikach. W kuchni będzie czysto, na talerzu pysznie, a w sypialni…zawsze świeża pościel.

Nie jestem zatwardziałą feministką, ale dla mnie hańbą byłoby to, że nie umiem zrobić w kuchni nic poza jajecznicą. Samowystarczalność pomaga, a zdolne babki mają łatwiej. I torebkę same zrobią i z remontem sobie poradzą. Jak trzeba to komputer sformatują lub zrobią przegląd samochodu.  Jeśli znajdziecie faceta, który to doceni to pozwólcie mu na chwile rozpusty i zróbcie mu kanapkę.

Spoglądam na partnerki moich znajomych i zastanawiam się czy wiedziałyby, co zrobić z igłą i nitką? Czy przeciekający kran lub zepsuta lodówka sprawią, że zapłakane chowają się pod łóżko? Czy w razie jakiegokolwiek problemu biorą się w garść czy raczej biegną do chłopaków, mężów i kochanków z prośbą „pomusz”?

Rękodzielnicze babki mają w sobie hart ducha i zaprawę. Nie raz wbiły sobie igłę, zarwały noc czy przyszyły coś do ręki. To umacnia.

Więc jak? Nie chciałbyś, by Twoja dziewczyna dziergała jak ja?