CraftMonday #14 – Oczaruj rękodziełem

7

CraftMonday #14 - Oczaruj rękodziełem

Ten tydzień będzie wyjątkowy zarówno dla mnie jak i dla bloga. Zaczyna się od święta najważniejszej kobiety w moim życiu, a kończy się na święcie najważniejszych osób w jej życiu. Dzisiejszy obrazek nawiązuje do nowej serii, którą rozpoczynam. W wielkim skrócie będzie to coś, co ułatwi start przyszłym rękodzielnikom. Ciocia Qrkoko przeprowadzi Was za rączkę po pierwszych krokach w rękodzielniczym świecie :)

Kiedy pokazuję komuś swoje prace często słyszę „nie wierzę, że to zrobiłaś!”. To najlepszy z komplementów. Zwłaszcza, kiedy słyszę te słowa od osób, które kocham i wiem, że są one szczere. Mam nadzieję, że dzięki nowej serii na blogu wciągniesz się w rękodzieło i też kiedyś to usłyszysz. Czaruj włóczką, koralikami, papierem czy słowem. Bądź dumna z tego, co tworzysz i przekazuj w tym miłość, pasję i szacunek. O tym ostatnim większość zapomina. Doceń pracę swoich rąk i nie nazywaj ich „byle czym”. Ty to stworzyłaś i Ty to pokochaj. Tak jak matka kocha swoje dziecko.


Polub Qrkoko, aby być na bieżąco!

 • Michalinka

  Nie mogę się doczekać tej nowej serii!! Proszę powiedz,że zaczyna się już jutro!

  • Jutro nie :) Ale będziesz mieć lekturę na weekend!

 • KoralikiKoralinki

  Jak ja bym chciała czarować włóczką. Robić takie ślizcne misie jak ty. mam nadzieję, że o nich też kiedyś napiszesz…

  • Planuję zrobić również serię o misiach, chociaż nie od razu :) Zaczniemy od podstaw.

 • BeBauty

  Zaciekawiłaś mnie tą nową serią. „Ciocia Qrkoko” – hahahahahaha :D

 • Zosia Czaruje

  Jeżeli artykuły o tym jak zacząć będą pisane w takim stylu jak pozostałe to przeczytam każdy, chociaż jestem starym wyjadaczem w niektórych technikach :)

  • Wszystko zostanie utrzymane w moim stylu pisania :) Czytaj i komentuj, chętnie dowiem się o tym jak inni zaczynali i co radzą dla początkujących!