CraftMonday #14 – Oczaruj rękodziełem

7

CraftMonday #14 - Oczaruj rękodziełem

Ten tydzień będzie wyjątkowy zarówno dla mnie jak i dla bloga. Zaczyna się od święta najważniejszej kobiety w moim życiu, a kończy się na święcie najważniejszych osób w jej życiu. Dzisiejszy obrazek nawiązuje do nowej serii, którą rozpoczynam. W wielkim skrócie będzie to coś, co ułatwi start przyszłym rękodzielnikom. Ciocia Qrkoko przeprowadzi Was za rączkę po pierwszych krokach w rękodzielniczym świecie :)

Kiedy pokazuję komuś swoje prace często słyszę „nie wierzę, że to zrobiłaś!”. To najlepszy z komplementów. Zwłaszcza, kiedy słyszę te słowa od osób, które kocham i wiem, że są one szczere. Mam nadzieję, że dzięki nowej serii na blogu wciągniesz się w rękodzieło i też kiedyś to usłyszysz. Czaruj włóczką, koralikami, papierem czy słowem. Bądź dumna z tego, co tworzysz i przekazuj w tym miłość, pasję i szacunek. O tym ostatnim większość zapomina. Doceń pracę swoich rąk i nie nazywaj ich „byle czym”. Ty to stworzyłaś i Ty to pokochaj. Tak jak matka kocha swoje dziecko.


Polub Qrkoko, aby być na bieżąco!

7 komentarzy

 1. Michalinka on

  Nie mogę się doczekać tej nowej serii!! Proszę powiedz,że zaczyna się już jutro!

 2. KoralikiKoralinki on

  Jak ja bym chciała czarować włóczką. Robić takie ślizcne misie jak ty. mam nadzieję, że o nich też kiedyś napiszesz…

 3. Zaciekawiłaś mnie tą nową serią. „Ciocia Qrkoko” – hahahahahaha :D

 4. Zosia Czaruje on

  Jeżeli artykuły o tym jak zacząć będą pisane w takim stylu jak pozostałe to przeczytam każdy, chociaż jestem starym wyjadaczem w niektórych technikach :)

  • Wszystko zostanie utrzymane w moim stylu pisania :) Czytaj i komentuj, chętnie dowiem się o tym jak inni zaczynali i co radzą dla początkujących!