Biżuteria na lato 2017 – kolczyki i bransoletki!

1

BIŻUTERIA NA LATO 2017 – przenosimy trendy z wybiegów do siebie

Cześć Kurczaku! Pokażę Ci dzisiaj jaka biżuteria na lato zagościła u mnie!

Prosta i szybka w wykonaniu biżuteria na lato to idealny pomysł na urozmaicenie letnich stylizacji. Najlepiej wykorzystać to co już mamy w domu lub zastąpić ją czymś lekkim i przyjemnym w noszeniu. Teraz każde letnie OOTD nabierze dodatkowe punkty stylu ;) A zaoszczędzone pieniądze zawsze można wydać na inne przyjemności jak letnie festiwale muzyczne, koncerty czy smakołyki.

Biżuteria prosto z wybiegów!

Uwielbiam przeglądać propozycje z sieciówek i wybiegów odnośnie biżuterii na lato, bo to prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji. I co roku jestem zdziwiona jak wiele z nich można wykonać samodzielnie! Bardzo często bez specjalistycznych narzędzi i wielkiego zaplecza finansowego! Podzielę się z Wami moimi trzema propozycjami biżuterii na lato, która idealnie sprawdzą się w outfitach np. takich na festiwale muzyczne!

Kiedyś to się nosiło!

Kolczyki-agrafki były prawdziwym hitem za moich licealnych czasów, a chwosty i pompony chodzą za nami już kilka sezonów. Osobiście moim faworytem jednak jest bransoletka, z którą poradzi sobie nawet dziecko. Prosty pomysł, kolorowy efekt końcowy i niska cena za materiały – to coś co lubię najbardziej :) Taka biżuteria na lato to jest to!

Zobaczcie jak je zrobiłam:

Kliknij w obrazek, aby obejrzeć film

Qrkoko.pl Biżuteria na lato 2017 - kolczyki i bransoletki!

Kliknij w obrazek, aby obejrzeć film

 
 

Gotowe kolczyki bransoletka prezentują się w ten sposób. Są naprawdę bardzo zabawne i kolorowe ;) W sam raz dla mnie! Temat letniej biżuterii będę kontynuować w kolejnych tutorialach, więc możecie mi podsuwać Wasze pomysły czy życzenia na filmy. Częściej nosicie bransoletki, kolczyki czy podobnie jak ja – jesteście miłośnikami naszyjników? Przyznam się szczerze, że im większe i bardziej rzucające się w oczy tym lepsze! 

Qrkoko.pl Biżuteria na lato 2017 - kolczyki i bransoletki!

Qrkoko.pl Biżuteria na lato 2017 - kolczyki i bransoletki!

Qrkoko.pl Biżuteria na lato 2017 - kolczyki i bransoletki!

Jeżeli zaciekawił Cię temat ręcznie robionych ozdób, to koniecznie sprawdź moje inne lekcje poświęcone biżuterii i ozdobom. Znajdziesz tam propozycje dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie robiły biżuterii (nie tylko na lato), a bardzo by chciały zacząć! ⇒ http://qrkoko.pl/kurs-bizuteria/

 

1 komentarz

  1. Super pomysły :) Najbardziej podobają mi się kolczyki z frędzlami.
    Jak przeczytałam początek zdania „A zaoszczędzone pieniądze… ” od razu dopowiedziałam sobie w głowie „… można wydać na koraliki” ;P