1 komentarz

  1. Drugie zdjęcie jest niewyraźne, możesz spróbować ustawić aparat na czymś stabilnym lub opierać łokcie na blacie, aby lepiej łapać ostrość. Poćwicz też obróbkę, bo w kilku miejscach kieliszek jest krzywo wycięty. Ale ogólnie poziom jest całkiem dobry i to kwestia dogrania szczegółów, bo podstawy masz ogarnięte.

    Co do samej pracy to prezentuje się ona ciekawie. Nie wiem na ile efekt pęcherzyków powietrza na kleju, którego użyłaś jest zamierzony, a na ile to kwestia przypadku. Jeżeli jednak „tak miało być” to dla mnie to super pomysł, bo ciekawie nawiązuje do użytych przez ciebie brązowych kaboszonów, które właśnie z bomblami mi się skojarzyły.

    Cała praca jest lekko chaotyczna, co mi przeszkadza tylko dlatego, że sama wolę harmonię. Jeżeli to twój styl, w którym się odnajdujesz to nie musisz sugerować się moimi odczuciami, ponieważ sama najlepiej wiesz jak lubisz tworzyć. Jednak twoja praca w jakiś sposób mnie intryguje.
    Na twoim miejscu użyłabym innych kolorów jeżeli chodzi o podkład z farby, którym zrobiłaś smugi, ten za bardzo się zlewa. Może coś zupełnie kontrastującego?