Pamiętnik Kurki to archiwalne wpisy z mojego fanpage (https://www.facebook.com/Qrkoko/), które mogliście przegapić, nigdy w życiu ich nie zobaczyć lub zwyczajnie o nich zapomnieć. Powspominajmy je razem ;)

Ankieterzy

Często dzwonią do mnie ankieterzy, a mi już znudziło się odpowiadanie im, że nie jestem zainteresowana, więc od jakiegoś czasu odbieram telefon i udaję fikcyjne postacie. W tym miesiącu to Darth Vader.

– Dzień dobry, tu Instytut Badań…

– *KHHH* Przejdź na ciemną stronę mocy *KHHH*

– Halo? Proszę pani? Czy wszystko jest w porządku? Mam wezwać pogotowie?

Nie powiedziałam, że potrafię je udawać dobrze.


Sukces

Przeczytałam jakiś artykuł trenera personalnego, z którego dowiedziałam się, że najważniejszym krokiem do osiągnięcia sukcesu jest nieustanne robienie tego co sprawia nam największą radość, aż w końcu stanie się to naszą pracą.

Nie mam pojęcia jaki zawód polega na wylegiwaniu się w łóżku przez cały dzień i obżeraniu się muffinkami, ale spróbować nie zaszkodzi.


Qrkoko.pl - Ankieterzy i udany związek


Zjawiskowa pogoda

Wkurzałam się na deszczowe lato do momentu, w którym zrozumiałam, że gdyby nie te częste ulewy to nie miałby kto podlać moich kwiatków na balkonie. Czekam jeszcze na zjawiska meteorologiczne, które posprzątają mi w mieszkaniu, opłacą rachunki i wyrobią za mnie sześciopak, a oficjalnie przestanę narzekać na pogodę.


Stand-up

Pamiętacie status o Przedmężu i serialach? Teraz naoglądał się polskich stand-upów i nie idzie z nim normalnie rozmawiać:

– Wojtek, wyrzucisz śmieci?

– Wybacz, ale bez nakazu eksmisji nie mogę.

– To może chociaż pranie powieś?

– Najpierw proces, potem wyrok.


Qrkoko.pl - Ankieterzy i udany związek


Harry Potter

Podczas spaceru Przedmąż powiedział, że nigdy nie oglądał „Harry Potter i więzień Azkabanu” i koniecznie musimy to dzisiaj nadrobić. Wypożyczył film, przygotował przekąski i zrobił nam drinki. Idealne warunki do zagłębienia się w świat czarodziejów. A potem zaczął chrapać zanim Hardodziob zdążył przywalić Malfoy’owi. Magia.


Idealny związek

Czasem zastanawiam się czy nasz związek idzie w dobrym kierunku. Ludzie w naszym wieku rozglądają się za dobrze oprocentowanym kredytem i dobrze oprocentowanym alkoholem dla przyszłego żyranta, prowadzą zaciekłe dyskusje czy mahoń pasuje lepiej do salonu czy bardziej do sypialni, rozważają wady i zalety auta na gaz. A my od godziny nie możemy się zdecydować do czego mógłby nam się przydać strój hot-doga.

Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

3 komentarze