10 komentarzy

 1. Bardzo podoba mi się połączenie miedzi i czerwieni. Podziwiam Cię za nawleczenie takiej ilości koralików i przerobienia ich.

  Nie widzę tutaj żadnych wad. Jedynie mam pytanie odnośnie Toho, których użyłaś:

  mieszałaś kolory i wielkości? W niektórych miejscach wydaje się jakby pojedyncze sztuki odstawały, ale wiem czy to wina zdjęcia czy tego, ze nie mam okularów na nosie :)

 2. Anna Maria Sławińska on

  Dziękuję, aczkolwiek jako lariat jest mało wygodny, bo robiony z 6k w rzędzie, gorzej układa się niż 5k w rzędzie ;) koraliki t11 mieszałam wszystkie czerwoności które miałam pod ręką

  • Czyli tylko mi się wydawało, że niektóre są większe ;) Tak z ciekawości to ile metrów koralików musiałaś nawlec?

 3. Niestety różne kolory toho tego samego rozmiaru mogą się troszeczkę różnić kształtem i przez to biżuteria wygląda na nierówną. Zdjęcie trochę za ciemne.

 4. Zacznę od uwag. Artystycznie rzucony na stół lariat nie wygląda dobrze.- najlepsze są oczywiście zdjęcia na manekinie, ale nie każdy ma takie możliwości. Proponuję zacząć od brystolu A1 białej kartki i na niej lariat ułożony w spiralę, albo zdjęcia na stożku tak jak na moim blogu (w najbliższych dniach wstawie zdjęcia lariatu :)) Jak już pisali- zdjęcie trochę za ciemne, ale jaśniejszy podkład powinien to poprawić. Darmowym programem do przyzwoitej obróbki zdjęć jest Picassa- tam odpowiednio przytniesz zdjęcie i zbalansujesz światło i cień, możesz też delikatnie podkreślić kolory w ‚nasyceniu’. Pozytywy- piękne kolory, jak dla mnie delikatne wysunięcie niektórych koralików wynikające z różnych kształtów różnych kolorów, nie jest problemem, ponieważ na żywo jest niemal nieauważalne, a już na pewno nie ujmuje pracy urody. piękne połączenie czerwieni, bardzo pomysłowe lilijki na końcówkach, choć może dodałabym inny kryształek do środka- bo nie wiem jak w rzeczywistości, ale na zdjęciu wygląda jakby był słabej jakości i przejrzystości- może nawet trochę jak plastik.

  ———–
  edytowane przez Qrkoko: Nie wklejaj proszę linków do zewnętrzych stron :)

 5. Kasia Lompart on

  Widziałam na żywo, bardzo ładnie się prezentuje, nie pogardziłabym takim :) Poza tym tyle nawlekania, tyle pracy, kolory są ładne, podobają mi się miedziane wklejki.

 6. Kasia Liszka on

  Jak dla mnie super. Kolor koralików i wykończenie świetne. Mam tylko jedno pytanie, z jakich koralików lariat jest zrobiony? nie wiem czy to wina zdjęcia czy jeszcze czegoś innego ale wydaje mi się że koraliki są nierównej wielkości. A moje drugie pytanie to: czy koraliki nawlekałaś na nić ręcznie czy za pomocą maszynki? Jeżeli ręcznie to podziwiam;-) Też robię sznury koralikowo szydełkowe i wiem ile to pracy jest. A jeszcze przy jakimś skomplikowanym wzorze to dopiero.