Wyślij mi pocztówkę!

0

Qrkoko.pl - Wyślij mi pocztówkę!

Jeśli od dłuższego czasu chciałaś do mnie napisać „fizycznie” to w końcu jest ku temu okazja! Zbliża się okres wakacyjny, więc to doskonały moment żeby wysłać swojej Kurce Naczelnej pocztówkę z miejsca, które odwiedziłaś :) Nie zdążyłaś kupić pocztówki lub nigdzie nie wyjeżdżałaś? Nie szkodzi! Po prostu wyślij mi pocztówkę ze swojej miejscowości ;)

Wszystkie otrzymane pocztówki przeczytam na nagraniu na żywo, które odbywa się w każdy piątek o 20:30 na moim kanale YouTube (LINK). Następnie otrzymane pocztówki powieszę na ścianie tworząc taką mapę Kurczaków :D

GDZIE WYSŁAĆ POCZTÓWKĘ?

Pocztówkę można wysłać na poniższy adres:

Agata Garbowska
poste restante

UP Białystok 16
ul. Władysława Broniewskiego 4
15-792 Białystok

Pamiętaj żeby nie przekręcić mojego nazwiska (to Garbowska, nie Grabowska) oraz koniecznie dopisać na pocztówce „poste restante”, bo bez tego nie będę mogła jej odebrać. Jak już wyślesz mi pocztówkę to możesz mnie o tym poinformować na mailu lub w wiadomości prywatnej żebym na darmo nie paliła kalorii ganiając na pocztę ;)

CO MOŻNA WYSŁAĆ?

A wszystko co chcesz! Pocztówki, listy, jakieś Twoje charakterystyczne pamiątki. Przyjmę wszystko co jest z Tobą związane i pochwalę się tym na lajwie ;) Proszę tylko nie wysyłać wąglika, bo jestem na niego uczulona.

 Łap za pióro oraz znaczki i wysyłaj do mnie listy! Do przeczytania :D